Untitled Document
M.I.C.E 


TAV Tourism-M.I.C.E departmanı; kurumsal toplantılar, seminerler (Meetings), motivasyon - teşvik organizasyonları (Incentive), ulusal - uluslararası kongreler (Congress) ve özel etkinlikleri (Events) müşteri beklentilerine ve bütçesine en uygun şekilde gerçekleştirmeyi hedefler.

Konusuna hakim ve uzman TAV Tourism ekibi, başta kurumsal konferanslar ve seminerler olmak üzere tüm toplantı ve organizasyonlarda, müşterilerin ve bağlı kurumların tasarladıklarının ötesine yaratıcılığını katarak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor.


"Meetings" (Toplantı - Seminerler)

Farklı başlık ve nitelikte gerçekleştirilecek olan tüm toplantı organizasyonları için; tasarım, planlama ve koordinasyon faaliyetleri, kuruma özel hazırlanan yaratıcı konsepte göre her türlü basılı, görsel, teknik, uygulama, toplantı sunumları, motivasyon aktiviteleri, sosyal ve sanatsal etkinlikler, eğitim seminerleri, bayi toplantıları, global, günün trendlerini yansıtan bir bakış açısıyla, TAV Tourism'in "Meetings" toplantı - organizasyon faaliyetleri arasında yer alıyor."Incentive" ( Teşvik Organizasyonları )

TAV Tourism M.I.C.E, Incentive programı başlığı altında iş dünyasının yoğun çalışan profesyonellerinin firmalarına olan bağlılıklarını arttıracak motivasyon gezileri düzenliyor.

Her firmanın iç dinamiklerine özel tasarlanmış sıra dışı motivasyon gezileriyle şirket - çalışan iletişimi yükseltilir. Dünyanın dört bir yanında, rehberler eşliğinde organize edilen sıra dışı motivasyon gezileri, TAV Tourism'in uzmanlık alanlarından sadece biridir.

TAV Tourism, farklı motivasyon programlarının tasarımı ve iletişimi, otel, restoran ve mekân temini, havalimanında CIP karşılama ve uğurlama hizmetleri ile CIP Salonları'ndan faydalanma imkânları, organizasyonun konseptine uygun kara, hava, deniz ulaşımı, hostes, güvenlik, sağlık, teknik ve lojistik ekibinin kurulması - yönetilmesi gibi konularda profesyonel hizmetler verir."Congress" (Kongreler)

TAV Tourism, proje aşamasından bitiş konuşmasına kadar bir kongrenin tasarımı için gerekli olan tüm organizasyonel güce ve bilgi birikimine sahiptir. Kongre öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün hizmetler TAV Tourism uzmanlığı, gücü ve tecrübesiyle hayata geçirilir.

Kongre, fuar veya sergi organizasyonunda; sponsorluk koordinasyonu, sahne, ses ve ışık mühendisliği, görsel uygulamalar ve kültürel etkinlikler, temalı geceler, kayıt sırasında ve kongre süresince ileri teknolojik donanımların kullanılması, kiosk teknolojisi, online kayıt yazılımları, basılı malzemeler, hediyeler, çantalar, plaketler, sekreterya, simültane tercüme hizmetleri, hostes, güvenlik, sağlık, teknik, lojistik, yiyecek, içecek hizmetleri gibi operasyonel detaylar, TAV Tourism'in kuruma özel seçkin hizmet anlayışıyla sunulur."Events" (Organizasyonlar)

Şirketler için küreselleşme ve güçlü rekabet ortamıyla çok daha fazla önem kazanmış olan kurumsal iletişim ve marka değeri, TAV Tourism tarafından bu kapsamda yönetilecek olan her türlü organizasyon sayesinde ilgili kuruma katma değer sağlanarak, kurumun itibarı olumlu geri dönüşlerle ödüllendirilir.

Firmaların çeşitli amaçlar için gerçekleştirdiği organizasyonlara göre; yaratıcı konseptinin tasarlanması, farklı ve etkileyici mekânların seçimi, dekorasyon, ses ve ışık tasarımları, teknolojik alt yapıya dayalı her türlü görsel, işitsel uygulama, davetlilerle iletişim, basılı ve görsel malzemeler ve promosyonlar, hostes kadrosu ile etkileyici ağırlama hizmetleri, gösteri tasarımı ve uygulamaları, kültürel etkinlikler, temalı geceler, sahne etkinlikleri ve ürün lansmanları düzenlenmesi TAV Tourism'in profesyonel organizasyon faaliyetlerinin içinde yer alır.

TAV Tourism, müşterilerine sağladığı özel hizmetlerle, kendilerini güvende, rahat ve ayrıcalıklı hissettirir. Ayrıca TAV Tourism, düzenlediği tüm organizasyonların hava yolculuğu bacağında "primeclass" hizmetleriyle de misafirlerinin kendilerini havalimanında çok özel hissetmelerini sağlar.

 


2013 Tüm Hakları Saklıdır